Şehir Adı
İl Seçin
İlçe Adı*
İlçe Seçin
Mahalle*

Temsilcilik Sözleşmesi

PAPUSKA ORGANİZASYON EĞİTİM DANIŞMANLIK İNTERNET PAZARLAMA HİZMETLERİ BAĞIMSIZ ÜYELİK VE KVK KANUNU SÖZLEŞMESİ

 

ÜYE OLARAK KABUL EDİLDİĞİM TAKDİRDE AŞAĞIDA BELİRTİLEN HUSUSLARI KABUL EDİYORUM.

1.  PAPUSKA MARKETİNG İNTERNET PAZARLAMA HİZMETLERİ‘ NİN BAĞIMSIZ ÜYESİ/TEMSİLCİSİYİM.

2. KENDİ ADIMA BİREYSEL HAREKET EDİYORUM ve 18 YAŞININ ÜZERİNDEYİM.

3. TÜKETİCİ ÜRÜNLERİNİ SATIN ALMA VE SATMA İŞİNDE BAĞIMSIZ OLARAK ÇALIŞIYORUM. HERHANGİ BİR AMAÇ İÇİN PAPUSKA ORGANİZASYON EĞİTİM İNTERNET PAZARLAMA HİZMETLERİNİN BİR ÇALIŞANI DEĞİLİM. ALACAĞIM ÜCRETİN ÇALIŞMA SAATİNE DEĞİL PAPUSKA ORGANİZASYON PAZARLAMA HİZMETLERİ TARAFINAN BELİRTİLEN KAZANÇ DAĞILIMI ŞEKLİNE BAĞLI OLDUĞUNU VE ALACAĞIM ÜCRET İLE İLGİLİ STOPAJ DAHİL OLMAK ÜZERE TÜM VERGİLERİN TARAFIMA AİT OLDUĞUNU KABUL EDİYORUM.

4. TÜM ÜRÜN ALIMLARINI SİPARİŞLERLE BİRLİKTE EĞER VARSA VERGİ DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ KARTI VEYA ŞİRKET HESABINA HAVALE ŞEKLİNDE ÖDEYECEĞİM.

5. ÜYE VE PAPUSKA ORGANİZASYON EĞİTİM İNTERNET PAZARLAMA HİZMETLERİ. ARASINDA ÇIKABİLECEK HER TÜRLÜ UYUŞMAZLIKLAR T.C. KANUNLARINA GÖRE İSTANBUL YETKİLİ MAHKEMELERİ SELAHİYETİNİ ŞİMDİDEN KABUL EDİYORUM.

6. PAPUSKA ORGANİZASYON İNTERNET PAZARLAMA HİZMETLERİ ÜRÜNLERİN FİYAT, PRİM, KAZANÇ, MARKETİNG VB. KONULARDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR.

7. BAĞIMSIZ ÜYELER PRİMLERİNİ ŞİRKET İLKELERİ DOĞRULTUSUNDA MEVCUT MARKETİNG TEŞVİK SİSTEMİNE GÖRE ALACAKLARDIR.

8. PAPUSKA MARKETİNG BİR ALIŞVERİŞ SİTESİDİR. BÜNYESİNDE FARKLI FİRMALARA AİT YÜZLERCE ÜRÜNÜN SATIŞINI YAPMAKTADIR. KENDİ MARKASI İLE DE ÜRÜN SATIŞI YAPTIĞI GİBİ PİYASADA İHTİYAÇ DUYULAN ONLARCA FARKLI KATEGORİDE TALEP GÖREN ALANLARDA ÜRÜN SATIŞI YAPMAKTADIR.BU ÜRÜNLERİ KENDİ ALIŞVERİŞ SİTESİ OLAN www.papuska.org ADRESİNDEN TÜKETİCİLERE ULAŞTIRMAKTADIR.

9-PAPUSKA MARKETİNG ALIŞVERİŞ SİTESİNDEN DİLEYEN HERKES ALIŞVERİŞ YAPABİLİR. PAPUSKA KENDİ SİTESİNDEN ALIŞVERİŞ YAPMALARI İÇİN TÜKETİCİLERE BİR TAKIM TEŞVİKLER SUNAR. BU TEŞVİKLERİ PAPUSKA KAZANÇ AĞACI ŞEKLİNDE BİR DAĞILIM YAPARAK HEM SATIŞLARININ HER AY ARTARAK DEVAM ETMESİNİ HEM DE TÜKETİCİLER BAZINDA TERCİH EDİLEN BİR SİTE OLMAYI HEDEFLER. 

10-FARKL INETWORK MARKETİNG FİRMASINDA KARİYERİNİZ NE OLURSA OLSUN BİR BAŞKA NETWORK MARKETİNG FİRMASINDA ALENİ OLARAK ÇALIŞABİLİR KAZANÇ ELDE EDEBİLİRSİNİZ. PAPUSKA ALEYHİNE ALENİ OLARAK BEYANDA BULUNMADIĞINIZ SÜRECE ÜYELİĞİNİZ ASKIYA ALINMAZ ALT KADEMENİZDE OLUŞAN PRİMLERDEN AKTİFLİĞİNİZİ YAPTIĞINIZ SÜRECE KAZANÇ ELDE EDERSİNİZ.

10-PAPUSKA MARKETİNG ALIŞVERİŞ SİTESİ OLAN PAPUSKA.ORG SİTESİNDEN MİNUMUM 100 ALIŞVERİŞ PUANI(PARASAL DEĞERİ 150 LİRA ve ÜZERİ) ALIŞVERİŞ YAPAN KİŞİLER İSTEDİKLERİ TAKDİRDE PAPUSKA KAZANÇ AĞACI DAĞILIMINA DAHİL OLURLAR. BU YERLEŞMEDEN SONRA MEVCUT EKİP AĞACINDA YER EDİNİRLER VE İSTERLERSE BAŞKALARINA DA TAVSİYE EDEREK KENDİ EKİPLERİNDE OLMASINI SAĞLARLAR. ALT KADEMEDE OLUŞACAK EKİBİN İLGİLİ AYDA YAPACAĞI ALIŞVERİŞLERDEN İLK 100 PUANLARINDAN KADEME PRİMLERİNE HAK KAZANIRLAR. HER KULLANICIN SADECE İLK 100 PUANINDAN YUKARI KADEMELERİNE PRİM DAĞILIMI OLUR. KARİYER İÇİN ALINAN EKSTRA 100 PUANLARDAN PRİM DAĞILIMI OLMAZ.

11-PAPUSKA.ORG SİTESİNDEN MİNUMUM 100 ALIŞVERİŞ PUAN KADAR ALIŞVERİŞ YAPAN BİR TÜKETİCİ MEVCUT AY İÇERİSİNDE YAPTIĞI EKSRA ALIŞVERİŞ PUANLARI VE REFERANSIYLA SİSTEMDEN ALIŞVERİŞ YAPAN TÜKETİCİLERİN PUANLARI TOPLANARAK GEÇİCİ OLARAK BİR KARİYER VERİLİR. BU KARİYELER 1YILDIZ 2 YILDIZ 3 YILDIZ 4 YILDIZ 5 YILDIZ 6 YILDIZ 7 YILDIZ 8 YILDIZ 9 YILDIZ GÜMÜŞ BRONZ VE ALTIN KARİYERLER OLARAK ADLANDIRILIR. HER AYIN TOPLAMINDA KİŞİSEL 100 PUANLIK ALIŞVERİŞLERİ VE KENDİNE BAĞLI ESKİ YADA YENİ ÜYELERİNİN YAPTIKLARI 100 PUANLARIN TOPLAMI DOĞRULTUSUNDA ALT KADEMELERİN HANGİSİNDEN PRİM KAZANACAĞI BELLİ OLUR. AYRICA BU KARİYERLER FARKLI EĞİTİM VE KAMPANYALARDA AYRICA HAK KAZANMASINA NEDEN OLUR.

13-PAPUSKA ALIŞVERİŞ SİTESİ KARININ ÖNEMLİ BİR KISMINI YİNE TÜKETİCİLERLE PAYLAŞMAYI HEDEFLEYEN VE SİSTEMİN DEVAMLILIĞI İÇİN TEŞVİK KAPSAMINDA TEŞVİK PRİMLERİ VEREN BİR ALIŞVERİŞ SİTESİDİR.

BU DOĞRULTUDA PAPUSKA KAZANÇ AĞACI SİSTEMİNİ TAVSİYE EDEN TÜKETİCİLERİNE BAZI SPONSORLUK GELİRLERİ DE VERMEKTEDİR. BU SPONSORLUK GELİRLERİ 1.REFERANSININ %5’İ 2.DERİNLİKTEKİ REFERANSININ %4’İ 3.DERİNLİKTEKİ REFERANSININ %3’ü SPONSORUNA VERİLİR. 4.DERİNLİKTEKİ REFERANSININ AĞAÇ GELİRİNİN %2(.5.DERİNLİKTEKİ REFERANSININ AĞAÇ GELİRİNİN İSE %1i YİNE HAK KAZANIR.Papuska Ağaç Geliri Üzerinden).

 

9. PRİMLER HAK EDİLEN AYIN DEVAMINDA YASAL SÜREÇLER SONUNDA NETLEŞTİRİLDİKTEN SONRA TAKİP EDEN AYIN 20-29’U  ARASINDA ÖDENİR (Örnek: Kasım ayında yapılan alışverişte prim kazanıldı ise aralık 20-29 arasına prim ödemeleri yapılır)

10. 225 TL ÜZERİNDEKİ SATIŞLARDA KARGO BEDELİ PAPUSKA MARKETİNG İNTERNET PAZARLAMA HİZMETLERİ. TARAFINDAN KARŞILANIR. 225 TL’NİN ALTINDA YAPILAN ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİT OLUP DİLERSE KARGO SIFIRLAYAN ÜRÜN SEÇEREK KARGO ÜCRETSİZ ALIŞVERİŞ YAPABİLİR.

11. PAPUSKA MARKETİNG İNTERNET PAZARLAMA HİZMETLERİNE ÜYE OLARAK İNDİRİMLİ ÜRÜN ALMA HAKKI KAZANILIR.

12. PAPUSKA MARKETİNG ALIŞVERİŞ SİTESİNDE AYLIK GEÇİCİ KARİYERLER BULUNUR BU KARİYER ŞİRKETİ TEMSİL HAKKI İÇİN DEĞİL BİR SONRAKİ AY DAHA FAZLA TEŞVİK PRİMİ KAZANABİLMEK VE ŞİRKET TARAFINDAN YAPILAN ÖDÜLLENDİRMELERDE DERECELEDİRME İÇİNDİR.

13. ÜYE OLAN ŞAHISLAR PAPUSKA MARKETİNG İNTERNET PAZARLAMA HİZMETLERİ.’DEN İNDİRİMLİ ÜRÜN ALMA HAKKI KAZANAN KİŞİLER İSTEDİĞİ ZAMAN ÜYELİĞİNİ İPTAL ETTİREBİLİRLER. BUNUN İÇİN HİÇBİR BEDEL ÖDENMEZ. BUNUN İÇİN İLGİLİ E-POSTA ADRESİNE YAZILI BİR DİLEKÇE GÖNDERMELERİ YETERLİDİR. SESLİ KAYIT SİSTEMİ BAŞLADIĞINDA BUNU SESLİ OLARAK DA YAPABİLİRLER. PAPUSKA MARKETİNG BİR ALIŞVERİŞ SİTESİ OLDUĞUNDAN ALIŞVERİŞ YAPILMADIĞI AYLARDA TÜKETİCİYE HİÇBİR TEŞVİK PRİMİ VERMEZ VE TÜKETİCİ İÇİN DE HİÇBİR BAĞLAYICI ÖZELLİĞİ OLMAZ. KAYITLI EPOSTA ADRESLERİNDEN İSE İPTALİ İSTEMİYLE TOPLU BİLGİLENDİRME EPOSTA ADRESLERİNDENDE 5 GÜN SONRASINDA ÇIKABİLİR.

14. ÜYELER KENDİLERİNE YENİ ÜYELER OLUŞTURMASI YA DA ALIŞVERİŞ YAPMALARI SONUCUNDA AY TOPLAMINDA ÜYE YAPMA/ ÇALIŞTIRMA PERFORMANSLARINA GÖRE TEŞVİK PRİMLERİ ALMAYA HAK KAZANIRLAR. AKTİFLİK ŞARTINI YERİNE GETİRMEYEN ÜYELER(MİNUMUM 100 ALIŞVERİŞ PUANI) HİÇBİR ŞEKİLDE PRİM KAZANAMAZLAR. SİSTEMİN TEMEL ÖZELLİĞİ MİNUMUM 100 ALIŞVERİŞ PUANI ŞEKLİNDE ALIŞVERİŞ YAPMAKTIR.

15. BİR ÜYENİN/TÜKETİCİNİN ÜST LİMİTLERDE PRİM KAZANMASI HALİNDE KENDİNDEN İSTENEN SİSTEMDE BELİRTİLEN ALIŞVERİŞ PUANI KADAR ALIŞVERİŞ YAPMASI YA DA İSTENEN MİNUMUM AKTİF REFERANS SAYISINI TAMAMLAMASI GEREKİR. BU TAMAMLANMAZSA MEVCUT PUANLARIYLA ALABİLECEĞİ KADAR TEŞVİK PRİMİ ALMAYA HAK KAZANIR.

16. PAPUSKA MARKETİNG İNTERNET PAZARLAMA HİZMETLERİ. NE ÜYE OLARAK BAŞLANILDIĞINDA FARKLI KARİYERLERE GELİNMİŞ OLSA BİLE ÜYELER KENDİ SEMİNER VE TOPLANTILARINI KENDİLERİ YAPMAK ZORUNDADIR. HANGİ KARİYERDE OLURSA OLSUN HİÇBİR ÜYESİNE EĞİTİM, SEMİNER YAPMALARINDAN DOLAYI AYRICA ÜCRET ÖDEMEZ.

17.ÜYE NUMARASI İLE GİRİŞİ YAPILAN SİPARİŞİMDE BELİRTMİŞ OLDUĞUM ÜNVAN VE TC KİMLİK NUMARASININ DOĞRULUĞUNU BEYAN EDERİM. HERHANGİ BİR YANLIŞ BEYANDA PAPUSKA MARKETİNG SORUMLU DEĞİLDİR. SORUMLULUK BANA AİTTİR.

18. ÜYE OLDUĞUM TAKDİRDE PAPUSKA MARKETİNG İNTERNET PAZARLAMA HİZMETLERİ TARAFINDAN BİLGİLENDİRME AMAÇLI HER TÜRLÜ SMS , E-POSTA YA DA GİBİ İLETİŞİM ARAÇLARIYLA GELEN BİLDİRİMLERİ KABUL EDERİM. KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA KANUNU DOĞRULTUSUNDA BU BİLGİLERİ PAPUSKA MUHAFAZA EDER.

19. PAPUSKA MARKETİNG PAZARLAMA HİZMETLERİNDE HER KULLANICI BAĞIMSIZDIR. KİŞİNİN EŞİ ÇOCUĞU KENDİNE AİT BİR KULLANICI HESABI İLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİR. SİSTEMDE HERKES BAĞIMSIZ BİR TÜKETİCİ OLARAK KABUL EDİLİR. DİLEYEN FARKLI BİR E-POSTA VE KULLANICI ADI İLE 2. BİR HESAP AÇABİLİR.(Bu hakka sahip olmakla birlikte mevcut hesabıyla daha fazla kişiyi papuska ile tanıştırırsa daha çok teşvik primine hak kazanabilir)

20- BİR TÜKETİCİ KULLANICI HESABINI BİR BAŞKASINA YAZILI BİR DİLEKÇE İLE DEVREDEBİLİR. BU SADECE KENDİSİNE BAĞLI REFERANSLAR VAR İSE GEÇERLİDİR. ALT KADEMESİNDEKİ VAR OLAN KİŞİ SAYISI KADAR ŞİRKET BU DEVİRDEN KONUM BAŞINA 10 LİRA ÜCRET TALEP EDER. Örnek 100 kişi varsa 100*10=1000 tl+KDV devir ücreti talep eder.

20. PAPUSKA ORGANİZASYON MARKETİNG ALEYHİNDE KARALAMA ÇALIŞMASI YAPARSAM YA DA HİLELİ ALIŞVERİŞ, TOPLU SATIŞ İPTALLERİ, SOSYAL MEDYADA BEYAN DIŞI BİLGİ VERMEK ALDATICI PAYLAŞIMLARI YAPTIĞIM TESPİT EDİLİRSE PAPUSKA MARKETİNG TEK TARAFLI FESİH HAKKINI KULLANARAK ÜYELİĞİMİ FESH EDEBİLİR YA DA YAPTIĞIM HATAYA GÖRE ÖNCEDEN UYARI VEREREK BİR ŞANS DAHA VEREBİLİR.

21-PAPUSKA MARKETİNG ALIŞVERİŞ SİTESİ OLAN papuska.orgdan ALIŞVERİŞ YAPANLARA BAZI TEŞVİKLER VERİLMEKTEDİR. BAZI TEŞVİKLER KAPSAMINDA KAR PAYI ADI ALTINDA TL BAZLI KATKILAR PAPUSKA MARKETİNG YÖNETİMİ TARAFINDAN SİSTEMDEN ALIŞVERİŞ APAN TÜKETİCİLERİ TEŞVİK AMACIYLA YAPILMAKTADIR. BUNUN SÜRESİ VE MİKTARI TAMAMEN ÜST YÖNETİM TARAFINDAN BELİRLENMEKTEDİR.

22-PAPUSKA MARKETİNG KENDİ RESMİ HESAPLARINDA VE DUYURULAR BÖLÜMÜNDE VERDİĞİ BİLGİLENDİRMELER ESAS TEŞKİL ETMEKTEDİR.

23-İADE VE CAYMA HAKLARI İLGİLİ KANUN GEREĞİDİR. KULLANICI ÜRÜNLERİ İADE ETMEK İSTERSE İLGİİL AY KAZANACAĞI TEŞVİK PRİMLERİNDEN YARARLANAMAZ. KARGO ÜCRETİNİ ÖDEYEREK PUANI EŞDEĞER FARKLI PAKET YADA ÜRÜNLERLE TAKAS YAPABİLİR. BU ŞEKİLDE PRİM HAKKI KAYBOLMAZ. HER ALIŞVERİŞ İÇİN SİSTEMDEKİ DİĞER TÜKETİCİLERE TEŞVİK PRİMİ DAĞILDIĞINDAN PAPUSKA ORGANİZASYONUN ZARARA UĞRATACAK ÜYELER ÖNCE UYARI SONRA 3 AY ALIŞVERİŞ YAPMALARI ENGELLENİR.

24-PAPUSKA MARKASINA AİT KENDİ ÜRÜNLERİNİ E-TİCARET SİTELERİNDE KESİNLİKLE SATIŞA SUNMAYACAĞIMI, BU BİR SAĞLIK ÜRÜNÜ İSE BEYANA AYKIRI BİLGİ VERMEYECEĞİMİ VE OLUŞACAK HAKSIZ REKABETTEN DOLAYI ZARARLARIN SORUMLULUĞUNU ALACAĞIMI KABUL EDERİM.(Papuska Markasıyla üretilecek ürünler eticaret sitelerinde kesinlikte satılamaz. Sadece bağımsız distiribitörler aracılığıyla temin edilebilir)

25-PAPUSKA MARKETİNG KATILIMCILARINA PRİM KAZANDIRMA ÜZERİNE TEŞVİKLER SUNAR. SİSTEMİN CANLI VE SÜREKLİLİĞİ AÇISINDAN KATILIMCILARDAN HER AY MİNİMUM 100 PUANLIK ALIŞVERİŞ YAPMASINI BEKLER. SADECE İLGİLİ AYDA 100 LİRA VE ÜZERİ BRÜT PRİM HAK EDİŞİ OLAN KATILIMCILAR İLGİLİ AYDA MİNİMUM 100 PUANLIK ALIŞVERİŞLERİ YERİNE GETİRMEZSE BİR KEZ UYARI VERİLİR. 2.KEZ TEKRARLANMASI HALİNDE ÜYELİKLERİ FESH OLUR AİT OLDUKLARI KONUM SPONSORLARINA DEVREDİLİR. SPONSOR YENİ BİR AKTİF KİŞİ KOYMAZSA FİRMA İLGİLİ KONUMA AKTİF BİR KATILIMCI YERLEŞTİRİR. PAPUSKA MARKETİNG PROJESİNDE TEK TARAFLI BİR ÜRÜN SATIŞI YOKTUR. KADEME PRİMLERİNİN SÜREKLİ YANSIMASI VE PROJENİN İELRLEMESİ İÇİN AYLIK AKTİFLİK EN ÖNEMLİ AŞAMADIR.

26-KAYIT OLDUĞU TARİH İTİBARİYLE 30 GÜN İÇİNDE HERHANGİ BİR ŞEKİLDE MİNİMUM 100 PUANLIK ALIŞVERİŞ YAPMAMIŞ KATILIMCILARIN ÜYELİKLERİ SİLİNİR. PAPUSKA AĞACINDA YER ALMIŞ KATILIMCILAR 3 AY ÜST ÜSTE ALIŞVERİŞ YAPMAZLARSA 2.AYIN SONUNDA UYARI VERİLİR 3.AY TEKRARI HALİNDE ÜYELİKLERİ FESHOLUR. BU DURUMUM GERÇEKLEŞMESİ İÇİN ALT KADEMELERİNDE EN AZ 7 KONUMUN DOLU OLMASI ŞART VEYA 100 TL KADEME PRİMİNE HAK KAZANABİLİYOR OLMA ŞARTLARI ARANIR.

27-KAMPANYA DAHİLİNDE PAPUSKA AĞACINA YERLEŞME: Papuska bazı zamanlarda katılımcı sayısını artırma amacıyla özellikle girişimcileri dahil etmek için papuska marketing kazancıyla ödeme şeklinde giriş paketleri düzenleyebilir.Bu paketlerle dahil olanlar ilgili paket kapsamında sorumludur. Sadece papuska marketing sistemi içerisinde elde ettikleri gelirlerden bu paketin ücreti tahsil edilir. Bu paket ücreti tahsil edilirse kişiye firmanın belirleyeği ürünlerden gönderim yapılır. İlgili sürede tahsil edilmezse herhangi bir ürün gönderimi yapılmaz.

28- Yeni kayıt teşvik primleri üye sayısını hareketlendirme ve üyelerin yapacakları masraflara destek olma amacıyla yapılan bir kampanyadır. Bu doğrultuda yeni üye 200 Puan ve üzeri alışveriş yaparsa sponsoruna prim ödemesi yapılır. Bununla ilgili detaylar diğer bölümlerde belirtilmektedir. 100 Puan ile ilk kaydını yapan üyelerden dolayı yeni kayıt prim ödemesi yapılmaz.

PAPUSKA ORGANİZASYON EĞİTİM DANIŞMANLIK YAZILIM VE PAZARLAMA HİZMETLERİNE  ÜYE/MÜŞTERİ OLDUKTAN SONRA MEVCUT KURALLAR GEREĞİ HAREKET EDECEĞİME, ŞİRKETE ZARAR VERECEK EYLEMLERDEN KAÇINACAĞIMI VE YASALARA UYGUN ŞEKİLDE HAREKET EDECEĞİMİ KABUL EDERİM. BİLGİLENDİRME AMACIYLA BANA GÖNDERİLECEK E-POSTA, SMS VE DİĞER BİLDİRİMLERİN GEREKLİ KANUNLAR ÇERÇEVESİNDE OLDUĞUNU BİLİYOR İSTEDİĞİM ZAMAN ÜYE YA DA MÜŞTERİ HAKLARIMDAN VAZGEÇEBİLECEĞİMİ BİLİYORUM.

 

 

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ VE KORUNMASI HAKKINDA VE GİZLİLİK HÜKÜMLER

PAPUSKA ORGANİZASYON EĞİTİM DANIŞMANLIK İNTERNET PAZARLAMA HİZMETLERİ BU SÖZLEŞMEDEN KISACA PAPUSKA OLARAK ANILACAKTIR.

1. PAPUSKA, Tüketici/Üye kişisel bilgilerini korur ve onlara saygı duyar.

 2. Tüketici/Üye, doldurduğu Kayıt Formu ile bilgi sağlayarak, bu bölümde açıklanan uygulamaları kabul etmiş ve onay vermiş sayılır. PAPUSKA, Tüketici/Üyenin kişisel bilgilerini aşağıda açıklanan kurallar ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) çerçevesinde işleme tabi tutmaktadır.

 3. PAPUSKA, her türlü ürün ve hizmetlerde kullanılmak; üye, müşteri, Tüketici/Üyenin bilgilerini tespit etmek için kimlik, adres ve diğer gerekli bilgileri kaydetmek; elektronik (internet/mobil hizmetler) veya kağıt ortamında işleme dayanak olacak tüm kayıt ve belgeleri düzenlemek, mevzuat ve diğer kamu otoritelerince öngörülen bilgi saklama, raporlama, bilgilendirme yükümlülüklerine uymak, PAPUSKA’ ye ait ürünleri sunabilmek ve Tüketici/Üye ile arasındaki ilişkinin gereğini yerine getirmek amacıyla Tüketici/Üyeın kişisel verilerini işleyebilir.

 4. PAPUSKA, Tüketici/Üyeden aşağıdaki verileri toplayabilir ve işleyebilir.

 a. Tüketici/Üye tarafından PAPUSKA’ ya doğrudan sağlanan bilgiler: Bu kapsama Tüketici/Üyeın PAPUSKA resmi web sitesindeki formları doldurarak veya telefon, e-posta veya başka bir iletişim yöntemi aracılığıyla PAPUSKA ile iletişime geçerek sağladığı doğrudan bilgiler dahildir. Bu bilgiler Tüketici/Üyenin;

 ·Adı, soyadı ·Adresi

·E-posta adresi ·Cep Telefonu numarası

·Tüketici/Üyenin numarası/Kullanıcı adı

·T.C. Kimlik numarası

·Vergi Kimlik numarası(Kurumsal İşyerleri İçin)

·Banka Hesap Bilgileri(İban)

 b. PAPUSKA tarafından Tüketici/Üye hakkında toplanan bilgiler: Bu kapsama Tüketici/Üyenin satın alma geçmişi, girişimci ağı yapısındaki seviyesi, performansı, sponsorluk yaptığı yeni üyelere ilişkin bilgileri girmektedir. Ayrıca Tüketici/Üye, PAPUSKA resmi web sitesini her ziyaret ettiğinde PAPUSKA aşağıdaki bilgileri otomatik olarak toplayabilir:

 ·Bilgisayar internete bağlanmak için kullanılan İnternet Protokol (IP) adresi

·Oturum açma bilgileri

·İnternet tarayıcısının türü ve versiyonu

·Saat dilimi ayarları

·Tarayıcı eklenti türleri ve versiyonları

·İşletim sistemi ve platformu da dahil olmak üzere teknik bilgiler

· PAPUSKA resmi web sitesine yönlendiren, site içinde ve siteden çıkışta tıklanan (tarih ve saat içeren) Tekdüze Kaynak Konumlandırıcı (URL) akışı da dahil olmak üzere Tüketici/Üyenin ziyaretine ilişkin bilgiler

·Tüketici/Üyenin incelediği veya aradığı ürünler

·Sayfa yanıt süreleri

·Karşıdan yükleme hataları

·Belirli sayfaların ziyaret süreleri

·Sayfa interaksiyon bilgileri (kaydırma, tıklama ve fare üzerinde)

·Sayfadan çıkış için kullanılan yöntemler

· PAPUSKA müşteri hizmetlerini aramak için kullanılan tüm telefon numaralar

 c. PAPUSKA tarafından diğer kaynaklardan edinilen bilgiler: Tüketici/Üyenin PAPUSKA tarafından yönetilen diğer sitelerden veya sunulan diğer hizmetlerden herhangi birini kullanması durumunda PAPUSKA Tüketici/Üye hakkında bilgi toplayabilir. Aynı zamanda PAPUSKA , birlikte çalıştığı üçüncü taraflardan da (örneğin, teknik, ödeme ve teslimat hizmetlerindeki iş ortakları ve yükleniciler, reklam ağları, analiz sağlayıcılar, arama bilgisi sağlayıcılar, kredi kayıt büroları gibi) Tüketici/Üye hakkında bilgi alabilir.

 d. PAPUSKA, Tüketici/Üyeye ait kişisel bilgileri aşağıdaki amaçlar ve KVKK doğrultusunda kullanır:

 ·Uyuşmazlıkların çözümü, ücret tahsilatı ve sorun giderme dahil olmak üzere yükümlülüklerini yerine getirmek ve PAPUSKA’ dan talep edilen bilgi, ürün ve hizmetleri sağlamak için,

·Hali hazırda Tüketici/Üye tarafından satın alınmış veya hakkında bilgi istemiş olduğu ürün ve hizmetlere benzer ürün ve hizmetler hakkında bilgi sağlamak için,

·Tüketici/Üyeın hakları, menfaatleri, istihkakları ve diğer koşulları sağlamak için,

· PAPUSKA ile Tüketici/Üyenin arasındaki işbirliğinin tabi olduğu vergi yasaları, sosyal güvenlik yasaları, istatistiksel yükümlülükler vs. gibi yürürlükte olan diğer düzenlemelere uyum sağlamak için,

·Tüketici/Üyenin, PAPUSKA’ nun politikaları ve kurallarına uygunluğunu denetlemek ve temin etmek için,

·Tüketici/Üyeının ilgisini çekebileceği düşünülen ürün ve hizmetler hakkında bilgi sağlamak veya seçilmiş üçüncü tarafların sağlamasına izin vermek için,

·Tüketici/Üye, PAPUSKA’nın hizmetlerine ilişkin değişikliklerden haberdar etmek için,

· PAPUSKA, resmi web sitesi içeriğinin Tüketici/Üye ve bilgisayarı için en etkin şekilde sunulmasını sağlamak için,

·Tüketici/Üye ağının etkin bir biçimde yönetilmesini sağlamak için,

· PAPUSKA, resmi web sitesinin yönetimi ve sorun giderme, veri analizi, test, araştırma, istatistik ve anket gibi iç işlemler için;

· PAPUSKA, resmi web sitesinin içeriğinin Tüketici/Üye ve bilgisayarı için en etkin şekilde sunulduğundan emin olmak amacıyla PAPUSKA resmi web sitesini geliştirmek için;

·Tüketici/Üyenin istediği zaman sunulan hizmetin interaktif özelliklerini kullanabilmesi için,

· PAPUSKA, resmi web sitesinin güvenliğini sağlamak için;

·Tüketici memnuniyeti performansı ve benzeri çalışmaları da kapsayacak şekilde Tüketici/Üyelara ve diğer kişilere sunulan reklamların etkinliğini anlamak, ölçmek ve uygun reklamları iletmek için,

·Tüketici/Üyenın veya PAPUSKA resmi web sitesinin diğer kullanıcılarının ilgisini çekebilecek ürün veya hizmetlere ilişkin öneri ve tavsiyelerde bulunmak için,

·Düzenleyici kurumlar veya diğer yetkili makamların istekleri ve yasal taleplerine yanıt vermek için.

 e. PAPUSKA , Tüketici/Üyenin kişisel bilgilerinizi satmaz, kiralamaz veya ticari amaçlı olarak ifşa etmez. Yalnızca Elektronik Ticaret Kanunu, KVKK ve sair mevzuat kapsamında işler.

 f. PAPUSKA , aşağıda belirtilen seçilmiş üçüncü taraflara Tüketici/Üyenin kişisel bilgilerine erişim sağlama ve net olarak tanımlanmış kapsam ve amaç dahilinde bu bilgileri işleme izni verebilir.

 ·İş ortakları (kargo firma ve acenteleri, fatura-kredi tahsilat büroları, lojistik, müşteri destek gibi çeşitli hizmet sağlayıcılar),

·Tüketici/Üyelere ve diğer kişilere uygun reklamları seçmek ve sunmak için gereken bilgilere ihtiyaç duyan reklamcılar ve reklam ağları,

 · PAPUSKA resmi web sitesinin geliştirilmesi ve optimizasyonunda PAPUSKA’ ya destek olan analiz ve arama motoru sağlayıcılar,

·Tüketici/Üyeın onay vermesi halinde kendisine gönderilecek pazarlama mesajları veya müşteri memnuniyeti anketleri de dahil olmak üzere toplu e-posta çözümleri sağlayıcıları, toplu e-kısa mesaj çözümleri sağlayıcıları gibi, PAPUSKA mesajlarının girişimcilere iletilmesini sağlayan teknik çözüm sağlayıcılar.

 g. PAPUSKA , Tüketici/Üyenin kişisel bilgilerini zorunlu taraflarla da paylaşabilir. (Kargo,lojistik,muhasebe,fatura ve Papuska müşteri hizmetleri)

 h. Kendisine ait herhangi bir ticari faaliyet veya varlığı satması, satın alması veya başka bir şekilde devretmesi halinde PAPUSKA, Tüketici/Üyenin kişisel bilgilerini söz konusu ticari faaliyet veya varlığın muhtemel satıcı, alıcı veya devralıcısına ifşa edebilir.

 ı. PAPUSKA ’ nın veya varlıklarının tümünün bir üçüncü tarafça satın alınması halinde, Tüketici/Üyelerin kişisel bilgileri de devrolunan varlıklar arasında yer alacaktır.

 i. PAPUSKA, yasal bir yükümlülüğe uymak veya PAPUSKA içerisindeki geçerli düzenlemeleri yürürlüğe koymak veya uygulamak, veya haklarını, varlıklarını veya Girişimcilerin, müşterilerinin ve diğer kişilerin güvenliğini korumak için Girişimcilerin kişisel bilgilerini ifşa etme veya paylaşma yükümlülüğü olması halinde, bu bilgileri paylaşabilir. Bu maddenin kapsamına, dolandırıcılığı önlemek ve kredi riskini azaltmak amacıyla diğer şirketler ve organizasyonlarla bilgi alışverişi de girmektedir.

 j. Mevzuat çerçevesinde izin verilen kişi veya kuruluşlar ve bilgi talep etmeye kanunen yetkili kamu otoritesi tüzel kişiler; ana hissedarlarımız, iştiraklerimiz; ticari faaliyetlerimizi yürütmek üzere hizmet aldığımız 3. kişiler, işbirliği yaptığımız, program ortağı kuruluşları, bankalar ve diğer 3. Kişiler de bu kapsamdadır.

 5. Tüketici/Üye tarafından PAPUSKA’ ya sağlanan veya PAPUSKA tarafından toplanan kişisel veriler güvenli sunucularda saklanmaktadır. Tüm online ödeme işlemleri SSL teknolojisi kullanılarak şifrelenmekte ve üçüncü taraf hizmet sağlayıcılar tarafından işlenmektedir. PAPUSKA online işlemlerde kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi saklamamaktadır. Tüketici/Üye hakkında toplanan bilgiler KVKK kapsamında Avrupa Ekonomik Alanı (“AEA”) içinde veya dışındaki bir lokasyona aktarılabilir ve burada saklanabilir. Söz konusu bilgiler AEA dışında PAPUSKA veya tedarikçilerinden biri için çalışan personel tarafından işlenebilir. Söz konusu personel diğer şeylerin yanı sıra Tüketici/Üyenin siparişinin karşılanması, ödeme bilgilerinin işlenmesi, istihkaklarının işlenmesi ve destek hizmetlerinin sağlanmasına ilişkin faaliyette bulunabilir. Tüketici/Üye, kişisel bilgilerini vererek bu aktarım, saklama ve işleme süreçlerine izin vermiş olur.

 6. PAPUSKA , kişisel bilgilerin güvenli ve bu duyuru/bildirim/Kitapçık ile yürürlükteki yasalara uygun bir şekilde işleme tabi tutulmasını sağlamak için gerekli tüm makul önlemleri alır. Kişisel veriler Genel Müdürlük, PAPUSKA resmi internet sitesi, diğer elektronik hizmet sağlayıcılar, sözleşmeler, çağrı merkezi ve alternatif kanallar aracılığıyla sözlü, yazılı veya elektronik ortamda toplanabilir.

7. PAPUSKA , Tüketici/Üyeniın resmi web sitesinin belirli alanlarına erişim sağlayabilmesi için Tüketici/Üyeye bir şifre verdiğinde veya Tüketici/Üye bir şifre seçtiğinde, bu şifrenin gizli tutulması Tüketici/Üyenin sorumluluğundadır. Tüketici/Üye bu şifreyi hiç kimseyle paylaşamaz. Paylaşması halinde Hesabı üzerinde yapılan tüm işlemlerden kendisi sorumludur. Tüketici/Üye, şifresinin kontrolünü kaybetmesi, kişisel verileri üzerindeki kontrolünü de büyük ölçüde kaybetmesi sonucunu doğuracağından, böyle bir durumda derhal PAPUSKA’yı bilgilendirmesi ve şifresini değiştirmesi gerekmektedir.

 8. Tüketici/Üyenin kişisel bilgilerini korumak için elinden gelen tüm özeni göstermesine rağmen PAPUSKA, resmi web sitesine aktarılan bilgilerin güvenliğini garanti edemez, her türlü bilgi aktarımında risk Tüketici/Üyeye aittir.

 9. Tüketici/Üye, kişisel bilgilerinin pazarlama amaçlı kullanılmamasını talep etme hakkına sahiptir. Tüketici/Üye, bu hakkını bilgilerini toplamak için kullanılan formlarda bulunan uygun kutuları işaretleyerek veya kutulardaki işareti kaldırarak kullanabilir.

 10. Tüketici/Üyeın, PAPUSKA tarafından tutulan kişisel bilgilerine erişme, düzeltilmesini veya silinmesini talep etme hakkı vardır. Tüketici/Üye hesabına giriş yaparak kişisel bilgilerinin çoğunu görebilir, inceleyebilir ve değiştirebilir.

 11. Tüketici/Üye, PAPUSKA Müşteri Hizmetleri’ne talebini iletmek şartıyla, hesabını kapatabilir. Ancak PAPUSKA, kanunlara uyma, dolandırıcılığı önleme, borç tahsilatı, anlaşmazlıkları çözümleme, soruşturmalara destek olma ve yasaların izin verdiği işlemleri yapma amacıyla kapatılmış hesaplardaki kişisel bilgileri korumaya devam eder.

12. Tüketici/Üye,PAPUSKA’ ya başvurarak, kişisel verilerinin;

 a.işlenip işlenmediğini öğrenme,

b.işlenmişse bilgi talep etme,

c.işlenme amacını ve amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

d.aktarılan kişileri bilme,

e.eksik veya yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme

f.KVKK m. 7’de öngörülen şartlar çerçevesinde silinme ve yok edilmesini isteme,

g.aktarıldığı 3. kişilere yukarıda sayılan (e) ve (f) bentleri kapsamında yapılan işlemleri öğrenme,

h.münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,

i.kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

 

13. PAPUSKA, Tüketici/Üye, PAPUSKA Tüketici/Üye ağının bir üyesi olduğunda, Tüketici/Üye ağının diğer üyelerinin kişisel bilgilerini işleyebilmesi için aşağıdaki hükümler çerçevesinde yetki verir. Tüketici/Üye de bu bilgileri ilgili mevzuatta öngörülen yükümlülükler ve özellikle kendisine tevdi edilen verilerin işlenmesi ve korunmasına ilişkin kurallara uygun bir şekilde işlemeyi taahhüt eder. Tüketici/Üye temel yükümlülükleri şunlardır:

 ·Kendisine PAPUSKA tarafından tevdi edilmiş olan kişisel bilgileri yalnızca yukarıda belirtilen veri işleme amacı kapsamında işleme almak,

·Bağlayıcı kanun hükümleri aksini gerektirmedikçe, kişisel bilgileri bu duyuru/bildirim/Kitapçıkta belirtilmeyen bir şekilde kullanıma sunmaya yönelik faaliyetlerden kaçınmak,

· PAPUSKA ile ilişkisinin sona ermesinden sonra, kendisine tevdi edilmiş olan kişisel bilgileri derhal iade etmek ve söz konusu bilgileri yukarıda belirtilen hedefin yerine getirilmesi amacıyla kaydetmiş olduğu elektronik veri taşıyıcılardan silmek.

 14. PAPUSKA , Tüketici/Üye tevdi edilmiş kişisel verileri korumaya yönelik olarak uyguladığı yöntemleri denetleme hakkına sahiptir. Talep etmesi halinde, Tüketici/Üye derhal PAPUSKA’ya böyle bir denetimi yapma fırsatı sunmakla yükümlüdür.

 15. Tüketici/Üye, PAPUSKA’nın bu duyuru/bildirim/Kitapçık kapsamında kendisine tevdi edilmiş olan kişisel bilgilerin işlenmesine, özellikle kişisel bilgilerin korunmasına yönelik olarak alınan önlemlere ilişkin tüm sorularını derhal ve doğru bir şekilde yanıtlamayı kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

 16. Tüketici/Üyeın kişisel bilgileri bu duyuru/bildirim/Kitapçık hükümlerine aykırı bir biçimde kullanması halinde, PAPUSKA, Tüketici/Üye kaydını feshetme hakkına sahiptir.

 17. PAPUSKA, Tüketici/Üyenin, kişisel bilgilerin bu duyuru/bildirim/Kitapçığa aykırı bir biçimde işlenmesinden dolayı üçüncü taraflara karşı doğabilecek yükümlülüklerine ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

 18. PAPUSKA resmi web sitesinde, Tüketici/Üye, web sitesinin diğer kullanıcılarından ayırt etmek için çerezler (web sitesi kullanıcılarının bilgisayarına yerleştirilen küçük dosyalar) kullanılabilir. Bunun amacı, Tüketici/Üyeı web sitesini gezerken, ona iyi bir deneyim sunmak ve web sitesini geliştirmeye olanak vermektir. PAPUSKA bu Çerezleri, bilgi akışını analiz etmek; hizmetleri, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, reklam etkinliğini ölçmek, güven ve güvenliği desteklemek için kullanır. Bazı çerezler kişisel bilgiler içerir, örneğin Tüketici/Üye, sisteme giriş yaparken “beni hatırla” tuşuna bastığında bir çerez kullanıcı adının hatırlanmasını sağlar. Tüketici/Üye, Çerezlere izin vererek bunu kabul etmektedir.

 19. PAPUSKA’nun duyuru/bildirim/Kitapçığın bu bölümünde yapacağı her türlü değişiklik PAPUSKA resmi web sitesinde yayınlanacak ve gerektiğinde Tüketici/Üye e-posta veya başka bir yöntemle bildirim yapılacaktır. Değişiklikler yayın tarihinde yürürlüğe girer. Bu değişikliğin yürürlüğe girmesini takiben Tüketici/Üyenin, PAPUSKA resmi web sitesini kullanması veya bir sipariş vermesi, söz konusu değişiklikleri kabul ettiği anlamına gelir.

 20.Telif haklarının PAPUSKA’ya ait olduğu tasarımlar, programlar, metinler, grafik ve çalışmaları, yazılı ve görsel yayınların tamamı, DVD, CD, videolar, fotoğraflar, görseller, güfte ve müziklerin Çoğaltılması ve kullanılması PAPUSKA’nun yazılı onayına tabidir.

  • ( * ) Doldurulması zorunlu alanlar.
  • Yukarıda belirttiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır.